Sopot - oceny wg. turystów:
średnia 3.8 na podstawie 104 opinii

Dwa apartamenty, dwupoziomowe po 40m2, po kapitalnym remoncie (oddane 31.03.2009 ) , w 100 letniej Sopockiej Kamienicy. W centrum Sopotu, nieopodal Sopockiego Klubu Tenisowego, blisko plaży, w okolicy Hotelu-Grand , 400 m do Molo i Monciaka. Apartamenty zlokalizowane na parterze, bliźniacze oddzielone od siebie podwójnymi drzwiami-z możliwością połączenia. Każdy apartament(40m2) przeznaczony jest dla 2-4 osób (możliwość dostawki dla 5 osoby ). Składa się z dużej sypialni na górze oraz jadalni z kuchnią i łazienki na dole. Oba Apartamenty mają niezależne wejścia. Apartament Błękitny ma wejście przez klatkę schodową a Apartament Zielony ma nie zależne wejście od ulicy. W budynku obok znajdą państwo sklep spożywczy oraz salon fryzjersko-kosmetyczny. Dogodne warunki dla rodzin. Akceptujemy zwierzątka. Pełne wyposażenie. Wysoki standard. Serdecznie zapraszamy do Naszej Krainy Muminków! Sopot to Perła Trójmiasta. Latem tętni tu życie towarzyskie. Liczne kawiarenki, restauracje, ogródki letnie, puby, dyskoteki, Teatr Atelier na plaży, Opera Leśna, Przytań Rybacka, najdłuższe drewniane Molo w Europie oraz przepiękna plaża -oto, z czego słynie Sopot! Zapraszamy na wspaniałą zabawę i relaks dla całej rodziny w Sopockim Aquaparku. W Operze Leśnej różnorodne koncerty , widowiska i imprezy kulturalno -rozrywkowe. W Teatrze Atelier na plaży różnorodne spektakle i recitale. Na Hali 100-lecia oraz na Hali Tenisowej imprezy sportowe, mecze, pokazy i wystawy. Latem polecamy szczególnie rejsy statkiem na Hel , do Gdańska i do Gdyni. Zimą dodatkowo zapraszamy na lodowisko na Molo oraz na wyciąg narciarski na Łysej Górze.

Brak opinii turystów. Dodaj pierwszą!
Dodaj Opnię
Dostępność noclegów w obiekcie wolne dni zajęte dni
wyślij zapytanie o nocleg:

Wyrażam zgodę na wykorzystanie moich danych osobowych w ramach www.sopot.com w celu przekazania ich do wybranego i dostępnego na stronie podmiotu/obiektu turystycznego, aż do momentu wycofania zgody.

Jestem świadoma/świadomy, że moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem moich danych przez wybrany podmiot turystyczny, z którym w tym zakresie powinnam/powinienem się skontaktować. Cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie mojej zgody przed jej wycofaniem.

Potwierdzam, że zostałam/em poinformowana/y o prawie dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawie do ich sprostowania, usunięcia (prawo do bycia zapomnianym), ograniczenia przetwarzania, prawie do przenoszenia danych, prawie wniesienia sprzeciwu, prawie wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz prawie do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Informujemy, że niniejsza strona internetowa należy do serwisów internetowych IP:tourism, którego właścicielem jest AGENCJA MARKETINGOWA WJX z siedzibą w Warszawie przy ul. Piastów Śląskich 49. Administratorem zbieranych danych osobowych za pośrednictwem niniejszej strony internetowej nie jest AGENCJA MARKETINGOWA WJX, lecz podmioty turystyczne wybrane przez użytkownika strony, którym dane osobowe są na bieżąco przekazywane do wykorzystania i przetwarzania w celach odpowiedzi na zapytanie i w celach rejestracyjnych.

Ta reklama została wyświetlona : 888213 razy

Ta reklama została wyświetlona : 888213 razy

ZALOGUJ SIĘ JAKO TURYSTA

lub

zaloguj się jako użytkownik w portalach ip:tourism:

Błędny login lub hasło, spróbuj jeszcze raz.

Nie masz konta?

zarejestruj się: (zajmie to ok. 25 sek)

ZALOGUJ SIĘ JAKO BIZNES - WŁAŚCICIEL

OBIEKTU NOCLEGOWEGO, GASTRONOMII, ATRAKCJI
Kliknij tu >>

: Sopot.com!

Kliknij aby zadzwonić
Sukces!

Twoje zgłoszenie zostało wysłane!

your image
your image
your image